Hakkımızda


Pepp Jeans hazır giyim sektöründeki ilk adımlarını 2019 yılında attı. Üretim kalitesi ve kapasitesi, tasarım anlayışı, pazarlama becerisi, karakteri ve tüm marka dinamikleriyle dönemim ilerisindeydi.Tecrübeli ekibi ile birlikte kaliteli ve dünya trendlerine uygun tasarımları üretti. Yaratıcı pazarlama stratejileri ve yenilikçi bakış açısı anlamında ciddi bir katma değer sağladı.

Kuruluşundan günümüze kadar şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirdi ve müşteri odaklı bir anlayış benimsedi. Seçkinliği ve kaliteyi hedef alırken, müşteri memnuniyetini esas alan, çağın dinamiklerine uygun ürün ve pazarlama konsepti oluşturdu. Bu süreçte de Türk tüketicisine en iyi şekilde sunumu ilke edindi.

Özellikle ülkemizde yaşanan pandemı dönemi sıkıntılarını yapmiş olduğumuz ürünlerde yansımalarını sizlere göstermek istedık. Kısıtlamalardan esinlenilmiş olup bu zorlu süreçteki ruh halımızı yansıtırken günlük rutinlerımızın birer hayale dönüşmemesi, maskenin yıllarca yüzümüzde kalmaması, tedbirlere uyulması adına mesajlar vererek tasarlanmıştır.

Her kesimin ihtiyaçlarına da odaklanacak şekilde modaya uygun renk, desen, çeşit ve kaliteyi içinde bulunan bir anlayışı benimsedi. Tüm koleksiyonlarını yenilerken, kadın /erkek giyim, üretimi yapan güçlü bir firma konumuna geldi. Rahatlık ve konforu ön planda tutan tasarımlarıyla tüketicilerin tercih listesinde üst sıralardaki yerini hiç kaybetmedi. Tüketicinin beğenisiyle birlikte saygısını da kazandı.


EXPERT DENİM TEKSTİL İHR. İTH. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ

ADRES : Menderes Mah 323 sk 13/A 

Esenler/İSTANBUL

Tel: 0532 120 57 60

MAİL : info@peppjns.com

VERGİ DAİRESİ / VERGİ NO : Atışalanı V.D 3810468888

Kuruluş yılı:2019

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.